Փետրվար ամսվա ուսումնական պարապմունքների ժամանակացույց

Փետրվարի 1

11.00-12.00-  Կրթական պարտեզ բնակելի արվարձանում. բնակավայրն առանց ճաղերի. նախագծային խմբերի բաց հավաք
12.00-13.00  Կլոր սեղան Հյուսիսում՝ Արտասահման ակումբում

Փետրվարի 8

10.00-11.30- Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Փետրվարի 15

10.00-11.30— Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան

Փետրվարի 22

10.00-11.30— Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Փետրվարի 29

10.00-11.30— Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան

*Առկա և առցանց աշխատանք Քոլեջի 2019-2020 թթ. շրջանավրտների հետ.

  • Դիպլոմային նախագծերի թեմաների քննարկում, հաստատում:

Հունվար ամսվա ուսումնական պարապմունքների ժամանակացույց

Հունվարի 11

10.00-11.30— Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Հունվարի 18

10.00-11.30— Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան

Հունվարի 25

10.00-11.30— Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

 

*Առկա և առցանց աշխատանք Քոլեջի 2019-2020 թթ. շրջանավրտների հետ.

  • Դիպլոմային նախագծերի թեմաների քննարկում:

 

 

Դեկտեմբեր ամսվա ուսումնական պարապմունքների ժամանակացույց

*Դեկտեմբեր ամսին ուսումնական պարապմունքները կանցկացվեն Քոլեջում

Դեկտեմբերի 7

  • 10:00-11:20- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
  • 11:20-12:40- Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան

12:40-13:00՝ ընդմիջում

  • 13:00-14:20- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան
  • 14։20-15:00՝ Երաժշտական-ծիսական գործունեություն. Ամանորի ծես. ուսուցիչ ՝ Մարինե Մկրտչյան

Դեկտեմբերի 14

  • 10:00-11:00- Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան* / պարապմունքը կանցկացվի «Տիգրան Հայրապետյան» գրադարանում/
  • 11:10-12:10- Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
  • 12:10-13:10- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

13:10-13:15՝ ընդմիջում

  • 13։15-14:00՝ Երաժշտական-ծիսական գործունեություն. Ամանորի ծես. ուսուցիչ ՝ Մարինե Մկրտչյան

Դեկտեմբերի 21

  • 11:00-13:00՝  Ամանորյա ծես

Նոյեմբեր ամսվա ուսումնական պարապմունքների ժամանակացույց

Նոյեմբերի 2

10.00-11.30— Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Նոյեմբերի 9

10.00-11.30— Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան

Նոյեմբերի 16

Սեբաստացու օրեր. կրթահամալիրի տոնը. համայքային տոնախմբություն

Նոյեմբերի 23

10.00-11.15— Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան
11.15-12.30- Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
13.00-15.00- Մասնակցություն «Գրքի երևանյան երրորդ փառատոնին»։
Լուսինե Ալեքսանյան և «Գրադարանային գործ» բաժնի ուսանողներ
(մանրանասն նախագիծն՝ այստեղ)

Նոյեմբերի 30

10.00-11.30— Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Պար, երգ- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.20-Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
Ընդմիջում
13.40-15.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

ՀՈԿՏԵՄԲԵՐ ԱՄՍՎԱ ՈՒՍՈՒՄՆԱԿԱՆ ՊԱՐԱՊՄՈՒՆՔՆԵՐԻ ԺԱՄԱՆԱԿՑՈՒՅՑ

Հոկտեմբերի 5

10.00-11.30-Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.30-Բլոգավարություն- Նվարդ Սարգսյան
Ընդմիջում- 12.30-13.00
13.00-14.30- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Հոկտեմբերի 12

10.00-11.30- Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան
11.30-12.00- Երգի, պարի ուսուցում- Մարինե Մկրտչյան
12.00-13.00- Բլոգավարություն- Սարգսյան Նվարդ
Ընդմիջում- 13.00-13.30
13.30-15.00-Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան

Հոկտեմբերի 19

10.00-11.30-Գրադարանային սպասարկում- Նոննա Գրիգորյան
11.30-12.00- Երգի, պարի ուսուցում- Մարինե Մկրտչյան
Ընդմիջում- 12.00-12.30
12.30-14.00- Անգլերեն լեզու- Անահիտ Մելքոնյան

Հոկտեմբերի 26

10.00-11.30- Գրադարանային գործ- Լուսինե Ալեքսանյան
11.30-12.00- Երգի, պարի ուսուցում- Մարինե Մկրտչյան
Ընդմիջում- 12.00-12.30
12.30-14.00- Մանկական գրականություն- Թամար Ղահրամանյան